SiRiO

Meble SiRiO
search
  • Meble SiRiO
  • Meble SiRiO
  • Meble SiRiO
  • Meble SiRiO
  • Meble SiRiO

SiRiO

0,00 zł
Ilość

Opis produktu

SYSTEM MEBLI GABINETOWYCH SiRiO

System SiRiO to połączenie niepowtarzalnych walorów estetycznych z najwyższą jakością i trwałością. Wizualną lekkość oraz oryginalny design podkreśla niepowtarzalny kształt nóg, zwężających się ku dołowi i zakończonych okrągłymi stopkami umożliwiającymi poziomowanie.  

Różnorodność użytych materiałów – w tym chromu i szkła umożliwia dostosowanie do każdego wnętrza podkreślając jego indywidualny charakter. Bogata kolekcja zarówno pod względem kształtu jak i wielkości stołów i stolików daje możliwość zaaranżowania niekonwencjonalnego a jednocześnie jednorodnego stylistycznie gabinetu.

Elementy kolekcji:

BIURKA GABINETOWE

Linia biurek prostych SIRIO doskonale wpisuje się w obowiązujące wzornicze trendy. Charakterystyczny kształt nóg, lekka, wyrazista forma oraz szlachetne materiały tworzą wspólnie nieprzeciętną całość, która sprawdzi się w biurze każdego, wymagającego użytkownika. Różnorodność wymiarów i kolorystyki oraz szeroka gama akcesoriów wpływających na organizację miejsca pracy pozwala wybrać biurko skrojone na miarę każdych potrzeb.

Biurka SiRiO wsparte na szafce to funkcjonalne rozwiązania dopasowane do współczesnych stylów pracy. Szafki podbiurkowe to dodatkowe miejsce na dokumenty podręczne, to też szybki dostęp do nich, a wreszcie unikatowe rozwiązanie pod względem wyglądu i harmonii miejsca pracy. Różnorodność możliwości wykończenia szafek – części otwarte, szuflady, drzwi skrzydłowe, czy przesuwne oraz smukły kształt nóg SiRiO tworzą razem wyjątkowe miejsce pracy.

BIURKA PRACOWNICZE

Stanowiska wieloosobowe SiRiO to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych, otwartych przestrzeni. Różne możliwość konfiguracji tych stanowisk w połączeniu z wysublimowanym, delikatnym kształtem nóg oraz szlachetnością użytych materiałów nadają każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd, funkcjonalnie dopasowany do potrzeb przyszłych użytkowników.

Stanowiska wieloosobowe SiRiO wsparte na szafce to odpowiedź na współczesne, zmieniające się style pracy. Wyszukany design, funkcjonalność szafek podbiurkowych oraz duże poczucie swobody pracy. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów dodatkowych dopasowanych do kolekcji biurek SIRIO tworzymy w pełni ergonomiczne i przyjazne stanowisko pracy.

STOLIKI I ŁAWY

Stoliki i ławy SiRiO znakomicie sprawdzą się w każdym, mniej bądź bardziej oficjalnym wnętrzu i zaakcentują jego estetykę. Ich niecodzienny charakter zbudowany jest dzięki połączeniu szlachetnych materiałów oraz różnorodności wymiarów, kształtów i dostępnej kolorystyki.

Geometryczne – okrągłe, kwadratowe lub trójkątne – stoły kształtowe SiRiO, w połączeniu z charakterystycznym, lekkim ułożeniem nóg tworzą wyjątkowe miejsce pracy zespołowej, bądź miejsce spotkań. Różnorodność pod względem wymiarów oraz wykorzystanie rozmaitych materiałów i dekorów pozwala stworzyć stół dopasowany do potrzeb i gustów użytkowników.

SZAFKI PODBIURKOWE

Kolekcja szafek podbiurkowych PRO daje użytkownikom szerokie możliwości aranżacyjne. Różnorodność oferowanych rozwiązań, w tym szafki przesuwne, regały, kombi lub szafki z szufladami gwarantuje dopasowanie do zróżnicowanych potrzeb. Praktyczna konstrukcja szafek podbiurkowych pozwala je wykorzystać jako szafki mobilne, wolnostojące lub jako szafki, na których wsparte jest stanowisko pracy. Wszystkie szafki podbiurkowe są fabrycznie klejone i wyposażone w zamek z numerowanym kluczykiem i wymienną wkładką, co gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Cena i warunki zakupu wymagają indywidualnie przygotowanej oferty.